مد و پوشاک

بهترین مارک چادر مشکی جدید شیک [مجلسی، ساده، طرح دار] + قیمت

قیمت و خرید اینترنتی ارزان چادر مشکی زنانه مجلسی جدید 97 مرکز در تهران بهترین مارک سه بعدی انواع پارچه مازراتی ژاپن عربی نگین کاری شده حجاب طهورا شیک رنگی نخی شهرزاد حسنا جده جلابیب موسسه مصاف لاکچری مقنعه لبنانی سیزو الگانس ژاپن

 

چادر یکی از پوشش‌های پراستفاده و شیک برای حجاب است که در کشورهای اسلامی از جمله ایران خانم‌های زیادی از انواع مدل‌های آن استفاده می‌کنند. چادر مشکی از نظر جنس پارچه و مدل دوخت انواع زیادی دارد و طرح‌های متفاوت موجود در بازار باعث شده تا خانم‌هایی که چادری نیستند هم برای شرکت در مجالس مذهبی و مکان‌های زیارتی از آن استفاده کنند.امروزه تنوع در تولید چادر مشکی زنانه بسیار زیاد شده و تولیدکنندگان داخلی و خارجی در عرضه‌ی انواع مدل این محصول برای بانوان مسلمان اقدام کرده‌اند. چادر زینت و زیبایی خاصی به بانوان می‌بخشد و جنس پارچه، مدل، طرح، سبکی و سنگینی آن در استایل و ظاهر نقش مهمی دارد. در ادامه انواع چادر مشکی، پارچه چادری و مدل‌های آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل ira 1063

 چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل ira 1063

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کرپناز ایرانی نساجی حجاب شهرکرد
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  در مدل جدید به قسمت خروجی دست ها از چادر مچ افزوده شده تا نیاز به استفاده از ساق دست نباشد

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کد کالا
  ira 1063
بیش از ۸۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۵۸,۰۰۰
۱۳٪
۲۲۴,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر یکی از پوشش‌هایی است که بانوان مسلمان از آن استفاده می‌کنند. این پوشش باید دارای خاصیت‌هایی مانند نرم و لطیف بودن و حتی خنک بودن را دارا باشد. چادر بیروتی {‌بحرینی‌} کرپناز ایرانی چادر بیروتی از انواع چادر با سبک عربی است. این چادر از مدل‌های خاص کشور‌های کویت و بحرین است. چادر بیروتی ترکیبی از چادر جده (عبا) با چادر لبنانی بوده و امتیازات ویژه چادر بیروتی را می‌توان به ادامه شرح بیان داشت. اولین مورد که جلوی چادر بر روی هم قرار گرفته و از یک طرف با کش تعبیه شده که در بازوی مقابل قرار گرفته و از طرف دیگر با دکمه مخفی بسته می‌شود. دومین مورد دارا بودن کاپ بر روی سر که حالت یک هد در روی پیشانی بوده و باعث می‌شود چادر خیلی راحت روی سر قرار گرفته و به‌هیچ‌وجه موها نمایان نشود، همچنین دارا بودن نقاب که با دو دکمه به خود چادر متصل است که در صورت تمایل به جای مقنعه و یا در حالت پوشیه بسته شود و حجاب فوق‌العاده‌ای را فراهم می‌‌آورد و در صورت عدم تمایل به استفاده داخل چادر قرار گرفته و به‌هیچ‌وجه دیده نمی‌شود. در مدل جدید به قسمت خروجی دست‌ها از چادر مچ افزوده شده تا نیاز به استفاده از ساق دست نباشد. این چادر از پارچه کرپناز ایرانی تولید شده که در ادامه توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کرپناز استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت حجاب شهرکرد با مارک الگانس بوده و تار و پود این پارچه با تراکم 500 است. پارچه‌ مورد استفاده بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم است‏. جهت تعین سایز دقیق چادر از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی، لیبل و مارک دوخته شده به محصول است.

چادر لبنانی شهر حجاب مدل 8031

 چادر لبنانی شهر حجاب مدل 8031

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • طرح پارچه
  ساده

مشخصات

بیش از ۱۳۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۴۵,۰۰۰
۵٪
۲۳۲,۷۵۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر لبنانی صدفی همانگونه که از نامش مشخص است از سبک چادر های عربی می باشد که همانند سایر چادرهای عربی از عرض زیادی بهره مند است و گشادی و راحتی خاصی دارد و به دلیل داشتن آستین های دو لایه 15 سانتی آزادی عمل در کارهای روز مره را برای بانوان محجبه فراهم نموده است‏.‏ چادر لبنانی صدفی دارای کاپ روی سر ‏(‏جایگزین هد‏)‏ جهت عدم خروج موها از زیر چادر و نقاب جایگزینی بجای مقنعه و در حالت دیگر پوشیه می باشد است‏.‏ همچنین جلوی چادر با زیپ مخفی بسته شده تا آزادی عمل ویژه ای برای بانوان فراهم کند‏.‏ امکان استفاده از کیف در زیر چادر فراهم است‏.‏ این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر شهر حجاب کد 8001

 چادر شهر حجاب کد 8001

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر عربی آستین دار اماراتی کرپ کریستال

مشخصات

۲۵۰,۰۰۰
۵٪
۲۳۷,۵۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر اماراتی شهر حجاب شبیه مدل عربی جده عبایی میباشد با این تفاوت که آستین دار شده و همین امر باعث راسته تر شدن چادر شده است. بانوانی که گشادی چادر عربی اصیل را دوست ندارند اما مدل عربی را می پسندند معمولا از این مدل استفاده می کنند. مدل اماراتی به دلیل داشتن آستین‎‎‏‎‏های سی و پنج سانیمتری نسبت به دیگر مدل های عربی، اندامی تر است‏.‏ جلوی این چادر به صورت باز طراحی شده و می توان آن را بنا به سلیقه های مختلف، با زیپ و انواع دکمه و یا بندینک بست تا از راحتی بهتری برخوردار شوید‏. از ویژگی های چادر اماراتی با توجه به آستین دار بودنش، راحتی در بغل گرفتن کودک، رانندگی، خرید و ‏.‏‏.‏‏.‏ می باشد‏.‏ چادر اماراتی با توجه به اندامی بودن نسبت به سایر مدلهای عربی، در نزد خانم های جوان مخصوصا دانشجویان و دانش آموزان مورد استقبال گسترده قرار گرفته است‏.‏ این چادر از پارچه کرپ کریستال دبل تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کریستال دبل استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 650 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 6 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر دانشجویی حجاب فاطمی کد Ira 1022

 چادر دانشجویی حجاب فاطمی کد Ira 1022

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کرپناز الگانس ایرانی
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر غیر مستقیم نور خورشید

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کد کالا
  ira 1022
بیش از ۳۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۳۸,۰۰۰
۲۵٪
۱۷۸,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر دانشجویی یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی است, چادر دانشجوئی کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی هست با این تفاوت که برای بیرون آوردن دست‌ها شکاف‌هایی در نظر گرفته شده که بانوان می‌توانند بدون به هم زدن فرم چادر، به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف ؛ گرفتن دست کودک و یا حمل کالسکه نوزاد استفاده کنند، در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر و روی چادر وجود دارد، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی است، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم شده و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سر در صورت عدم رو گیری بر روی سر میماند. این چادر از پارچه کرپناز ایرانی تولید و تقدیم می‌گردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه می‌شود: پارچه کرپناز استفاده شده در مجموعه‌ی حجاب فاطمی از شرکت حجاب شهرکرد با مارک الگانس است. تار و پود این پارچه با تراکم 500 است و پارچه‌ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم هست‏. جهت تعیین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده کنید. کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی، لیبل و مارک دوخته شده به محصول است. با افتخار اعلام می‌داریم محصولات حجاب فاطمی انتخاب بانوی ایرانی تولید ملی است .

چادر جده عبایی حریرالاسود شهر حجاب مدل 8044

 چادر جده عبایی حریرالاسود شهر حجاب مدل 8044

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر جده عبایی حریراسود شهر حجاب
بیش از ۸۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۶۴,۰۰۰
۵٪
۲۵۰,۸۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر جده عبایی شهر حجاب اصیل ترین چادر سبک عربی می باشد و به واسطه شباهت بسیاری که الگوی چادر جده به عبا دارد به چادر عبایی نیز معروف است. در چادر جده پارچه زیادی به کار رفته شده و همین امر باعث عریض شدن این مدل می گردد و عرض زیاد آن پوشش کامل و راحتی را برای بانوان به همراه دارد. جلوی چادر جده باز می باشد. در چادر های جده تولید شده شهر حجاب به دلیل استفاده از پارچه های عریض در پشت چادر هیچ گونه دوختی در ناحیه کمر وجود ندارد و زیبائی خاصی را به این چادر اصیل عربی داده است. امکان استفاده از کیف در زیر چادر مقدور است. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر دانشجویی شهر حجاب کد 8027

 چادر دانشجویی شهر حجاب کد 8027

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر دانشجویی مچ دار حریرالاسود

مشخصات

بیش از ۵۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۲۲,۰۰۰
۵٪
۲۱۰,۹۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر دانشجویی مچ دار حریر الاسود شهر حجاب یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی می باشد، چادر دانشجویی مچدار کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی می باشد، با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها شکاف هایی به همراه مچ 6 سانتیمتری در نظر گرفته شده که بانوان می توانند بدون به هم زدن فرم چادر، به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف، گرفتن دست کودک، حمل کالسکه نوزاد و … استفاده کنند. در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر چادر و روی چادر وجود دارد ، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی می باشد، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم است و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سردر صورت عدم رو گیری بر روی سر میماند. جلوی این چادر باز بوده که می توانید بنا به سلیقه تان با زیپ یا دکمه ببندید. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر ملی شهر حجاب کد 8028

 چادر ملی شهر حجاب کد 8028

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر ملی اداری حریرالاسود شهر حجاب

مشخصات

بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۳۵,۰۰۰
۵٪
۲۲۳,۲۵۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر ملی برگرفته از چادر ساده ایرانی است با این تفاوت که دارای آستین هایی بلند برای بیرون آوردن دست ها می باشد و جلوی آن با دکمه های مخفی بسته می شود و نسبت به چادر دانشجویی حالتی اندامی تر دارد. طراحی این چادر به نوعی است که بانوان بتوانند هنگام انجام امور روزمره،آزادی و راحتی بیشتری داشته باشند. اگر چادر شما به قدری فضا نداشته باشد که کیف دستی را در زیر چادر حمل کنیم و مجبور شویم کیف را روی چادر بر روی شانه بیاندازیم ، برجستگی بدن را نمایان کرده و از حالت حجاب خارج میشود که البته مدل موجود در فروشگاه شهر حجاب گشادی مناسب را دارد. این چادر به دلیل اینکه در بین خانم های کارمند مورد استقبال واقع شده به چادر اداری نیز نامیده می شود‏.‏ این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر دانشجویی کن کن حجاب حدیث کد 119

 چادر دانشجویی کن کن حجاب حدیث کد 119

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن

ویژگی ها

 • جزییات
  جنس سوپر کن کن مروارید(ژرژت)
 • مدل دانشجویی
 • طرح ساده
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
بیش از ۲۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر دانشجویی کن کن حجاب حدیث کد 119

این مدل چادر مدلی بسیار محبوب و پر فروش بین دانشجویان بوده و شباهت بسیاری به چادر ساده ایرانی دارد با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها ، شکافهایی در نظر گرفته شده که بانوان بتوانند بدون بهم زدن فرم چادر، براحتی از دو دست خود برای انجام کارهایی از قبیل حمل کیف و یا گرفتن دست کودک استفاده نمایند. سوپر کن کن مروارید(ژرژت)این پارچه (سوپر کن کن مروارید) در شرکت ALOEWA کره جنوبی با بهترین الیاف تولید شده که در حال حاضر مرغوبترین جنس مروارید میباشدپارچه ای بسیار نرم و لطیف و با بافت متراکم که عنوان با کیفیت ترین جنس ژرژت در بازار را از آن خود کرده است.این پارچه چروک نمیشود و در برابر نخ کش شدن بسیار مقاوم است.

چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1091

 چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1091

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کرپ حریر اسود کره ای شرکت YT
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۳۸,۰۰۰
۱۷٪
۱۹۸,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر جلوه یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی است , چادر جلوه کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی هست با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها مچ هایی در نظر گرفته شده که بانوان می توانند بدون به هم زدن فرم چادر،به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف ؛ گرفتن دست کودک و یا حمل کالسکه نوزاد استفاده کنند ، در چادر جلوه امکان استفاده از کیف در زیر و روی چادر وجود دارد ، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی است ، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم شده و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سردر صورت عدم رو گیری بر روی سر میماند . . .
این چادر از پارچه حریر اسود تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت YT با مارک شمس المدینه است ؛ تار و پود این پارچه با تراکم 450 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم هست ‏.‏ با توجه به قرار داد مجموعه حجاب فاطمی با شرکت YT کره این پارچه صرفا جهت تولیدات ما استفاده شده و در بازار موجود نیست ‏.‏ . .
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر صدفی ندا حجاب حدیث کد 117

 چادر صدفی ندا حجاب حدیث کد 117

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن

ویژگی ها

 • جزییات
  جنس کن کن ندا المیرا
 • مدل صدفی
 • طرح ساده
 • نقاب قابل تنظیم
 • مچ دار
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
ناموجود

اطلاعات بیشتر

چادر صدفی ندا حجاب حدیث کد 117

چادر صدفی طرح دار از پر فروش ترین و محبوبترین مدلهای چادر زنانه به دلیل داشتن مچ و نقاب قابل تنظیم می‌باشد که پوششی کامل و زیبا را برای خانم های شاغل به ارمغان می‌آورد.لازم به ذکر است که در این مدل چادر، با توجه به سایزهای مختلف متراژ بیشتری پارچه (در حدود 5 الی 6 متر) کار رفته که موجب راحت و آزادی عمل بیشتر استفاده کننده میشود  کن کن ندا المیرااین پارچه (ندا المیرا) در شرکت ALOEWA کره جنوبی با بهترین الیاف تولید شده که در حال حاضر مرغوبترین جنس ندا میباشدپارچه ای بسیار نرم و لطیف و با بافت متراکم که عنوان با کیفیت ترین جنس ندا در بازار را از آن خود کرده است.این پارچه چروک نمیشود و در برابر نخ کش شدن بسیار مقاوم است.

چادر کمری حجاب فاطمی مدل حسنی کد jor 1074

 چادر کمری حجاب فاطمی مدل حسنی کد jor 1074

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن , تریزا
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  ژورژت ژاپنی شرکت Salona
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران

اطلاعات بیشتر

چادر کمریِ حُسنا، نمونه به روز شده چادر قجری است. تفاوت عمده چادر حسنا با چادر قجری در دو بخش اصلی است ابتدا اینکه با توجه به استفاده از پارچه‌های با عرض زیاد پشت چادر دوخت ندارد و نکته بعد اینکه دستک‌های جلو چادر با توجه به عرض پارچه بلندتر بوده و به دامن چادر متصل است. نمای روی سر این چادر کاملا مشابه چادر ایرانی است؛ این چادر چون به کمر بسته می‌شود و وزن چادر بر روی سر نیست، احساس سبک بودن را به بانوان منتقل می‌کند و همچنین پائین چادر هیچگاه در زیر پای بانوان نرفته و به زمین تماس پیدا نمی‌کند بدین جهت همیشه تمیز باقی می‌ماند. در چادر حُسنا با توجه به آزاد بودن دست‌ها توانائی انجام کارهای روز مره از قبیل رانندگی؛ حمل کالسکه نوزاد و حتی بستن آغوش فراهم است. در این چادر امکان استفاده از پوشیه (نقاب) مقدور است. این چادر از پارچه ژورژت ژاپنی تولید و تقدیم می‌گردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه می‌شود: پارچه ژورژت تولید شده در شرکت Salona ژاپن است. پارچه ژورژت از دسته پارچه‌های نیمه براق به سبک کن کن است که به تازه‌گی تولید و در رده پارچه‌های چادری قرار گرفته است این پارچه به دلیل رنگ مشکی و براقی که دارد با استقبال بسیار خوبی روبرو شده، تراکم این پارچه 500 است‏.‏ توجه کنید ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید. کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول است.
با افتخار اعلام می‌داریم محصولات حجاب فاطمی, انتخاب بانوی ایرانی؛ تولید ملی است .

چادر قجری حجاب فاطمی مدل حسنا کد kan 1073

 چادر قجری حجاب فاطمی مدل حسنا کد kan 1073

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کرپ کن کن کره ای شرکت YYT
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
۴۱۰,۰۰۰
۳۱٪
۲۸۳,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر کمری ( قجری ) حجاب فاطمی مدل حسنا با پارچه کرپ کن کن کره ای
چادر کمریِ حُسنا ، نمونه به روز شده چادر قجری می باشد تفاوت عمده چادر حسنا با چادر قجری در دو بخش اصلی می باشد ابتدا اینکه با توجه به استفاده از پارچه های با عرض زیاد پشت چادردوخت ندارد و نکته بعد اینکه دستک های جلو چادر با توجه به عرض پارچه بلند تر بوده و به دامن چادر متصل است. نمای روی سر این چادر کاملا مشابه چادر ایرانی می باشد ؛ این چادر چون به کمر بسته می شود و وزن چادر بر روی سر نیست ، احساس سبک بودن را به بانوان منتقل می کند و همچنین پائین چادر هیچگاه در زیر پای بانوان نرفته و به زمین تماس پیدا نمی کند بدین جهت همیشه تمیز باقی می ماند. در چادر حُسنا با توجه به آزاد بودن دست ها توانائی انجام کارهای روز مره از قبیل رانندگی ؛ حمل کالسکه نوزاد و حتی بستن آغوش فراهم میباشد. در این چادر امکان استفاده از پوشیه (نقاب) مقدور است.
این چادر از پارچه کرپ کن کن کره ای تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کن کن تولید شده از منسوجات شرکت yyt کره است ، پارچه کن کن از دسته پارچه های نیمه براقی است که به تازه گی تولید و در رده پارچه های چادری قرار گرفته است این پارچه به دلیل وزن فوق العاده سبک و لطافت خاصی که دارد با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است . تراکم این پارچه 450 است‏.‏ پارچه های کرپ کن کن به دلیل اینکه پشت پارچه بافت کرپ دارد از روی سر سُر نمی خورد و ایستائی خوبی روی سر دارد .
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر سنتی ایرانی کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8007

 چادر سنتی ایرانی کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8007

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر سنتی ایرانی کرپ کریستال شهر حجاب
بیش از ۲۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۷۳,۰۰۰
۵٪
۲۵۹,۳۵۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر ایرانی سنتی از قدیمی ترین و مرسوم ترین چادر های مشکی و متداول در بین خانم ها می باشد. این نوع چادر مرسوم ترین چادر ایرانی می باشد.  این چادر از پارچه کرپ کریستال عرض کم (120 سانتیمتر) تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کریستال دبل استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 650 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز می باشد.

چادر عبایی شهر حجاب کد 8002

 چادر عبایی شهر حجاب کد 8002

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر جده عبایی عربی اصیل کرپ کریستال شهر حجاب

مشخصات

بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۸۰,۰۰۰
۵٪
۲۶۶,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر جده عبایی شهر حجاب اصیل ترین چادر سبک عربی می باشد و به واسطه شباهت بسیاری که الگوی چادر جده به عبا دارد به چادر عبایی نیز معروف است. در چادر جده پارچه زیادی به کار رفته شده و همین امر باعث عریض شدن این مدل می گردد و عرض زیاد آن پوشش کامل و راحتی را برای بانوان به همراه دارد. جلوی چادر جده باز می باشد. در چادر های جده تولید شده شهر حجاب به دلیل استفاده از پارچه های عریض در پشت چادر هیچ گونه دوختی در ناحیه کمر وجود ندارد و زیبائی خاصی را به این چادر اصیل عربی داده است. امکان استفاده از کیف در زیر چادر مقدور است. این چادر از پارچه کرپ کریستال تایتانیک تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کریستال تایتانیک استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 650 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر ملی حریرالاسود حجاب حدیث کد 135

 چادر ملی حریرالاسود حجاب حدیث کد 135

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)
 • طرح پارچه
  طرح دار

ویژگی ها

 • جزییات
  جنس سوپر رویال حریرالاسود
 • مدل ملی
 • طرح ساده
 • آستین دار گل و نگین کاری شده
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی

مشخصات

اطلاعات بیشتر

بدون شک این مدل چادر پر طرفدار، انتخاب بانوانی است که به تازگی پوشش چادر را انتخاب کرده‌اند، زیرا علاوه بر شباهت ظاهری با  مانتوهای گشاد و بلند، به علت داشتن آستین، آزادی عمل بیشتری را  فراهم خواهد آورد.  چادر ملی برگرفته از چادر ساده ایرانی است با این تفاوت که دارای آستین هایی برای بیرون آوردن دست ها می باشد و جلوی آن با دکمه های مختلفی بسته می شود و نسبت به چادر دانشجویی حالتی اندامی تر دارد. طراحی این چادر به نوعی است که بانوان بتوانند هنگام انجام امور روزمره، آزادی و راحتی بیشتری داشته باشند. بر روی آستین این مدل گل و نگین کار شده است که باعث زیبایی و مجلسی شدن چادر شده است. سوپر رویال حریرالاسوداین پارچه یکی از بهترین جنس های کرپ- سوپر رویال حریرالاسود- بوده که در شرکت ALOEWA کره جنوبی با بهترین الیاف تولید شده و در حال حاضر مرغوبترین جنس حریرالاسود میباشد .پارچه این مدل کاملا مات،سبک، نرم و لَخت بوده و تحت هیچ شرایطی چروک نمیگردد و درصد نخکش شدن آن صفر میباشد.توجه:لازم به ذکر است که حجاب حدیث نسبت به کیفیت اجناس خود متعهد بوده و حسن سابقه خود را با بکارگیری پارچه های ارزان قیمت چینی و درجه دو کره به خطر نمی‌اندازد.

چادر بیروتی شهر حجاب کد 8071

 چادر بیروتی شهر حجاب کد 8071

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر بیروتی بحرینی حریرالاسود

مشخصات

اطلاعات بیشتر

چادر بیروتی / بحرینی ترکیبی از چادر جده عبای عربی با چادر لبنانی می‌باشد. جلوی چادر بیروتی بر روی هم قرار گرفته ولی از یک طرف با کش تعبیه شده که در بازوی مقابل قرار گرفته و از طرف دیگر با دکمه جفتی بسته میشود‏.‏ همچنین کاپ بر روی سر که حالت یک هد در روی پیشانی را دارد باعث می شود چادر خیلی راحت در روی سر قرار گرفته و به هیچ وجه موها نمایان نشود‏.‏ همچنین حجاب یقه ای که به خود چادر متصل است که در صورت تمایل به جای مقنعه و یا در حالت پوشیه بسته می شود و حجاب فوق العاده ای را فراهم می آورد و در صورت عدم تمایل به استفاده داخل چادر قرار گرفته و به هیچ وجه دیده نمی شود‏.‏ این چادر دارای مچهای 6 سانتیمتری مباشد. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر لبنانی شهر حجاب مدل 8010

 چادر لبنانی شهر حجاب مدل 8010

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال
 • طرح پارچه
  ساده

مشخصات

بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۷۱,۰۰۰
۵٪
۲۵۷,۴۵۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر لبنانی صدفی همانگونه که از نامش مشخص است از سبک چادر های عربی می باشد که همانند سایر چادرهای عربی از عرض زیادی بهره مند است و گشادی و راحتی خاصی دارد و به دلیل داشتن آستین های دو لایه 15 سانتی آزادی عمل در کارهای روز مره را برای بانوان محجبه فراهم نموده است‏.‏ چادر لبنانی صدفی دارای کاپ روی سر ‏(‏جایگزین هد‏)‏ جهت عدم خروج موها از زیر چادر و نقاب جایگزینی بجای مقنعه و در حالت دیگر پوشیه می باشد است‏.‏ همچنین جلوی چادر با زیپ مخفی بسته شده تا آزادی عمل ویژه ای برای بانوان فراهم کند‏.‏ امکان استفاده از کیف در زیر چادر فراهم است‏.‏ این چادر از پارچه کرپ کریستال تایتانیک تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کریستال تایتانیک استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 650 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر حسنا نیکزاد کد kpkris0560

 چادر حسنا نیکزاد کد kpkris0560

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ کریستال
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  پارچه کرپ سوپر کریستال درجه یک

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران
۲۱۵,۰۰۰
۰٪
۲۱۵,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر حسنا مدل بروز شده قجری میباشد که بنوعی برخی ایرادات ان رفع شده است این مدل چادر دارای قسمتی شبیه به دامن بوده که با بستن بندهایی به دور کمر پایین تنه را میپوشاند قسمت بالای چادر شبیه چادر ایرانی میباشد

چادر اماراتی حجاب فاطمی کد Jor 1035

 چادر اماراتی حجاب فاطمی کد Jor 1035

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  ژورژت ژاپنی شرکت Salona
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
۴۴۸,۰۰۰
۳۵٪
۲۹۳,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر اماراتی از دسته چادرهای سبک عربی می باشد چادر اماراتی همانگونه که از نامش مشخص است یکی از انواع چادرهای عربی ویژه کشور امارات می باشد. با این تفاوت که به دلیل داشتن آستین‎‎‏‎‏های سی و پنج سانیمتری نسبت به دیگر مدل های عربی ،اندامی تر است.جلوی این چادر به صورت باز طراحی شده و می توان آن را بنا به سلیقه های مختلف ، با زیپ ؛ انواع دکمه بست و یا بندینک بست تا از راحتی بهتری برخوردار شوید. از ویژه گی های چادر اماراتی با توجه به آستین دار بودنش راحتی در بغل گرفتن کودک ؛ رانندگی ؛ خرید و … می باشد. چادر اماراتی با توجه به اندامی بودن نسبت به سایر مدلهای عربی و راحتی خیلی عالی در نزد خانم های جوان خاصه دانشجویان و دانش آموزان مورد استقبال گسترده قرار گرفته است.
این چادر از پارچه ژورژت ژاپنی تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه ژورژت تولید شده در شرکت Salona ژاپن است . پارچه ژورژت از دسته پارچه های نیمه براق به سبک کن کن است که به تازه گی تولید و در رده پارچه های چادری قرار گرفته است این پارچه به دلیل رنگ مشکی و براقی که دارد با استقبال بسیار خوبی روبرو شده ، تراکم این پارچه 500 است‏.‏
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8053

 چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8053

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب
بیش از ۴۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۶۳,۰۰۰
۵٪
۲۴۹,۸۵۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر کمری حسنا شهر حجاب با استفاده از پارچه های با عرض زیاد تولید شده در نتیجه پشت چادر درز ندارد. این چادر دارای قسمتی شبیه به دامن بوده که با بستن بندهایی به دور کمر، پایین تنه را می پوشاند و قسمت بالایی آن، که کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی می باشد، به راحتی با کش بر روی سر نگاه داشته می شود. این چادر شبیه چادر قجری بوده با این تفاوت که در حسنا ، دستک های چادر از قسمت پایین به کمر دوخته میشود ولی در مدل قجری باز و آویز است، از این جهت در هنگام رو گرفتن ، حسنا به چادر معمولی شبیه تر است. همچنین چادر قجری از پشت دارای درز و دوخت می باشد ولی پشت چادر کمری حسنا یک تکه می باشد. محاسن : – چون به کمر بسته میشود از سنگینی چادر گرفته شده و وزن آن از روی سر برداشته میشود . – پایین چادر ، با سطح زمین تماس پیدا نمی کند و همیشه تمیز و مرتب است .(بدلیل بسته شدن به کمر) – در تمام فعالیتها و حرکات ، این چادر آراسته و منظم است . – برای خانمهای چاق و باردار حجابی کامل و راحت است. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر جلابیب حجاب فاطمی مدل زینت کد Ira 1062

 چادر جلابیب حجاب فاطمی مدل زینت کد Ira 1062

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کرپناز ایرانی شرکت نساجی شهرکرد با مارک الگانس
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کد کالا
  Ira 1062
بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۳۳۳,۰۰۰
۳۸٪
۲۰۸,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر حجاب از دسته چادر های سبک ایرانی می باشد.
با امکانات فوق العاده که راحتی و پوشش متفاوتی را در اختیار بانوان محجبه قرار می دهد ؛ این ویژه گی ها شامل موارد زیر می باشد:
نمای چادر کاملا شبیه چادرایرانی (سنتی) است
بسته بودن جلوی چادر با زیپ مخفی که امکان استفاده حتی با لباس راحتی منزل را به بانوان میدهد
امکان روگیری و استفاده از مقنعه و پوشیه در صورت تمایل مهیاست
دارا بودن کاپ روی سر که به مانند یک هد عمل کرده و جلوی بیرون آمدن موها را میگیرد
قابلیت استفاده همراه با روسری یا مقنعه و بدون پوشش روسری و مقنعه مهیاست
زیپ مخفی جهت شیر دهی بانوان که نوزاد دارند
آستین تلسکوپی که دیگر نیاز به ساق دست نباشد
زیپ روی آستین برای امکان وضوگیری دارد
باتوجه به آستین دار بودن انجام راحت کارهای روز مره حتی رانندگی و بستن آغوش نوزاد مهیاست
جیب مخفی داخل چادر جهت کیف پول و یا گوشی موبایل دارد
بندینک سر آستین جهت پوشش بهتر مچ ها دارد
قابلیت استفاده البسه زمستانی در زیر چادر مهیاست
گشادی الگو و راحتی کامل و پوشاندن کامل بدن دارد
مناسب جهت ورزش و خصوصا پیاده روی می باشد
استفاده از کوله و کیف بر روی چادر مهیاست
این چادر از پارچه کرپناز ایرانی تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کرپناز استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت حجاب شهرکرد با مارک الگانس است . تار و پود این پارچه با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم هست ‏.‏
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر حجاب فاطمی کد Kri 1151

 چادر حجاب فاطمی کد Kri 1151

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  تریزا , کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کریستال کره ای شرکت ELF با مارک تایتانیک
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصول اصل برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کد کالا
  1151
۳۵۵,۰۰۰
۲۳٪
۲۷۳,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر ایرانی (سنتی ) مرسوم ترین چادر در بین بانوان محجبه میباشد ؛ چادر ایرانی تولید شده در حجاب فاطمی به دلیل برش های صنعتی دارای تکه های متعدد در پشت چادر نیست ، همچنین یک ست کش همراه چادر میباشد که در صورت تمایل به راحتی به چادر متصل تا راحتی بیشتری از نظر رو گیری ایجاد کند.
این چادر از پارچه کریستال تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کریستال در واقع همان کرپ هست با تراکم 600 و نخ ابریشمی که علاوه بر سبک بودن بخاطر استفاده از الیاف ابریشمی باتوجه به تراکم بالا بسیار مشکی و خوش ایست برروی سر هست ؛ پارچه کریستال کره ای ارائه شده توسط برند حجاب فاطمی از شرکت ELF کره هست و نماینده انحصاری این پارچه در ایران گروه تولیدی حجاب فاطمی هست . این پارچه ضد چروک و پرز می باشد.
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر عبایی ندا حجاب حدیث کد 103

 چادر عبایی ندا حجاب حدیث کد 103

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن

ویژگی ها

 • جزییات
  جنس کن کن ندا المیرا
 • طرح ساده
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
۳۰۸,۰۰۰
۷٪
۲۸۶,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر عبایی ندا حجاب حدیث کد 103

این مدل چادر از پرطرفدارترین مدل های چادر بین بانوان است که طرح اصلی آن متعلق به عراق بوده ولی با نام‌های « چادر جده» یا «عربی اصیل» نیز شناخته می شود. این چادر نیز مانند اغلب چادرهای عربی آزاد و راحت بوده و استفاده از آن راحتی را در انجام هر فعالیتی برای بانوان گرامی به ارمغان می‌آورد. کن کن ندا المیرااین پارچه (ندا المیرا) در شرکت ALOEWA کره جنوبی با بهترین الیاف تولید شده که در حال حاضر مرغوبترین جنس ندا میباشدپارچه ای بسیار نرم و لطیف و با بافت متراکم که عنوان با کیفیت ترین جنس ندا در بازار را از آن خود کرده است.این پارچه چروک نمیشود و در برابر نخ کش شدن بسیار مقاوم است.

چادر ملی نیکزاد کد kpkstl003

 چادر ملی نیکزاد کد kpkstl003

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ کریستال
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  پارچه کرپ سوپر کریستال

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

اطلاعات بیشتر

مرکز خرید چادر مشکی در تهران
قیمت پارچه چادر مشکی
چادر عربی نگین کاری شده
فروشگاه اینترنتی حجاب طهورا
چادر رنگی مجلسی در تهران
مدل چادر مجلسی شیک
چادر مدل شهرزاد
مدل چادر حسنا
مدل چادر جده
چادر مشکی مجلسی سه بعدی
چادر مشکی لاکچری
چادر حجازی
بهترین مارک چادر مشکی
قیمت پارچه چادری الگانس ژاپن
قیمت چادر مشکی مازراتی ژاپن
چادر کن کن براق
پارچه چادر مسافرتی
پارچه چادر رنگی
پارچه سیزو
فروشگاه حجاب اراک
پخش پارچه چادری
خرید پارچه چادری مشکی
خرید مقنعه لبنانی
چادر نماز کیسه ای سرخود
قیمت چادر مشکی کرپ اصیلا
روسری با سلام
چادر ساده
چادر جلابیب
چادر لبنانی صدفی مجلسی
مدل چادر جدید 98
چادر قجری

چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1092

 چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1092

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کرپناز ایرانی شرکت نساجی شهرکرد
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران
بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۶۳,۰۰۰
۳۲٪
۱۷۹,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر جلوه یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی است , چادر جلوه کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی هست با این تفاوت که برای بیرون آوردن دست‌ها مچ‌هایی در نظر گرفته شده که بانوان می‌توانند بدون به هم زدن فرم چادر، به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف ؛ گرفتن دست کودک و یا حمل کالسکه نوزاد استفاده کنند ، در چادر جلوه امکان استفاده از کیف در زیر و روی چادر وجود دارد ، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی است ، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم شده و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سردر صورت عدم رو گیری بر روی سر می‌ماند. این چادر از پارچه کرپناز ایرانی تولید و تقدیم می‌گردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه می‌شود: پارچه کرپناز استفاده شده در مجموعه‌ی حجاب فاطمی از شرکت حجاب شهرکرد با مارک الگانس است. تار و پود این پارچه با تراکم 500 است و پارچه‌ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم هست ‏.‏

چادر اماراتی کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8026

 چادر اماراتی کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8026

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۱۲,۰۰۰
۵٪
۲۰۱,۴۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر اماراتی شهر حجاب یک مدل عربی اما راسته تر از مدل عربی جده عبایی میباشد با این تفاوت که آستین دار شده و همین امر باعث راسته تر شدن چادر شده است.بانوانی که گشادی چادر عربی اصیل را دوست ندارند اما مدل عربی را دوست دارند . این مدل همانگونه که از نامش مشخص است یکی از انواع چادرهای عربی ویژه کشور امارات و کویت می باشد‏.، با این تفاوت که به دلیل داشتن آستین‎‎‏‎‏های سی و پنج سانیمتری نسبت به دیگر مدل های عربی، اندامی تر است‏.‏جلوی این چادر به صورت باز طراحی شده و می توان آن را بنا به سلیقه های مختلف، با زیپ و انواع دکمه و یا بندینک بست تا از راحتی بهتری برخوردار شوید‏. از ویژگی های چادر اماراتی با توجه به آستین دار بودنش راحتی در بغل گرفتن کودک، رانندگی، خرید و ‏.‏‏.‏‏.‏ می باشد‏.‏ چادر اماراتی با توجه به اندامی بودن نسبت به سایر مدلهای عربی و راحتی خیلی عالی در نزد خانم های جوان مخصوصا دانشجویان و دانش آموزان مورد استقبال گسترده قرار گرفته است‏.‏ این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر صدفی حریرالاسود حجاب حدیث کد 114

 چادر صدفی حریرالاسود حجاب حدیث کد 114

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)

ویژگی ها

 • جزییات
  جنس سوپر رویال حریرالاسود
 • مدل صدفی
 • طرح ساده
 • نقاب قابل تنظیم
 • مچ دار
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
۳۷۰,۰۰۰
۳۳٪
۲۴۹,۶۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر صدفی حریرالاسود حجاب حدیث کد 114

چادر صدفی  از پر فروش ترین و محبوبترین مدلهای چادر زنانه به دلیل داشتن مچ و نقاب قابل تنظیم می‌باشد که پوششی کامل و زیبا را برای خانم های شاغل به ارمغان می‌آورد.لازم به ذکر است که در این مدل چادر، با توجه به سایزهای مختلف متراژ بیشتری پارچه (در حدود 5 الی 6 متر) کار رفته که موجب راحت و آزادی عمل بیشتر استفاده کننده میشود  سوپر رویال حریرالاسوداین پارچه یکی از بهترین جنس های کرپ- سوپر رویال حریرالاسود- بوده که در شرکت ALOEWA کره جنوبی با بهترین الیاف تولید شده و در حال حاضر مرغوبترین جنس حریرالاسود میباشد .پارچه این مدل کاملا مات،سبک، نرم و لَخت بوده و تحت هیچ شرایطی چروک نمیگردد و درصد نخکش شدن آن صفر میباشد.

چادر سنتی حریرالاسود حجاب حدیث کد 139

 چادر سنتی حریرالاسود حجاب حدیث کد 139

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)

ویژگی ها

 • جزییات
  جنس سوپر رویال حریرالاسود
 • مدل سنتی (معمولی)
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
۲۵۹,۰۰۰
۰٪
۲۵۹,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر سنتی حریرالاسود حجاب حدیث کد 139

چادر معمولی یا همان چادر سنتی، یکی از پرطرفدارترین‌هاست. بی‌گمان خانم‌های غیرچادری هم یک چادر معمولی در کمد اتاقشان دارند و در موقعیت‌های مناسب از آن استفاده خواهند کرد.به اعتقاد اکثر خانم‌ها این مدل چادر ساده و شیک بوده، حجاب مناسبی به همراه داشته و هیچگاه از مد افتاده نمی‌شود. اما بی تردید یکی از مهمترین دلایل علاقه مندی به این مدل چادرها نمایش متناسب اندام مصرف کنندگان است، متناسب و خوش فرم. سوپر رویال حریرالاسوداین پارچه یکی از بهترین جنس های کرپ- سوپر رویال حریرالاسود- بوده که در شرکت ALOEWA کره جنوبی با بهترین الیاف تولید شده و در حال حاضر مرغوبترین جنس حریرالاسود میباشد .پارچه این مدل کاملا مات،سبک، نرم و لَخت بوده و تحت هیچ شرایطی چروک نمیگردد و درصد نخکش شدن آن صفر میباشد.

چادر عربی اصیل بند دار ندا آذریان مدل 023

 چادر عربی اصیل بند دار ندا آذریان مدل 023

مشخصات کلی محصول

 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزییات
  – ندا
 • – عربی اصیل
 • – جلو باز
 • – قابلیت شست و شو با ماشین لباسشویی
 • – دارای کش برای سهولت در استفاده
 • – نوار دوزی دور آستین

مشخصات

۳۰۰,۰۰۰
۳۰٪
۲۱۰,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید
چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8062

 چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8062

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهر حجاب
۴۴۰,۰۰۰
۵٪
۴۱۸,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر مانتو افرا را می توان شبیه چادر حسنا دانست. چادر مانتو افرا یکی از جدیدترین و زیباترین چادرهای ایرانی می باشد که از دو قسمت تشکیل شده است که از پشت به هم وصل می باشند. قسمت اول بالاتنه چادر که دارای آستین می باشد و از بالا پوشیده می شود و قسمت بعد که شامل دستکهای چادر می باشد و تا زانو پایین می آید و به وسیله کش روی سر ثابت میشود. این قسمت هیچ وقت با سطح زمین تماس پیدا نمی کند و همیشه تمیز و مرتب است. چادر مانتو افرا مانند چادر کمری حسنا از پشت شبیه چادر ساده ایرانی می باشد و گشادی چادر های معمولی را دارد و همچنین قابلیت رو گیری را دارد. نحوه استفاده این چادر به گونه ای است که شما اول قسمت گردنی را تن میکنید و بعد چادر متصل به آن را می پوشید. این چادر مانتو از پارچه کرپ کریستال تایتانیک تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کریستال تایتانیک استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 650 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر مانتو شامل 5 سایز بصورت S-M-L-XL-XXL می باشد که بر اساس سایز داده شده ارسال می شود.

چادر قجری حجاب فاطمی مدل حسنا کد kri 1071

 چادر قجری حجاب فاطمی مدل حسنا کد kri 1071

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  تریزا , کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کریستال کره ای شرکت ELF
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
۳۵۸,۰۰۰
۰٪
۳۵۸,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر کمریِ حُسنا ، نمونه به روز شده چادر قجری می باشد تفاوت عمده چادر حسنا با چادر قجری در دو بخش اصلی می باشد ابتدا اینکه با توجه به استفاده از پارچه های با عرض زیاد پشت چادردوخت ندارد و نکته بعد اینکه دستک های جلو چادر با توجه به عرض پارچه بلند تر بوده و به دامن چادر متصل است. نمای روی سر این چادر کاملا مشابه چادر ایرانی می باشد ؛ این چادر چون به کمر بسته می شود و وزن چادر بر روی سر نیست ، احساس سبک بودن را به بانوان منتقل می کند و همچنین پائین چادر هیچگاه در زیر پای بانوان نرفته و به زمین تماس پیدا نمی کند بدین جهت همیشه تمیز باقی می ماند. در چادر حُسنا با توجه به آزاد بودن دست ها توانائی انجام کارهای روز مره از قبیل رانندگی ؛ حمل کالسکه نوزاد و حتی بستن آغوش فراهم میباشد. در این چادر امکان استفاده از پوشیه (نقاب) مقدور است.
این چادر از پارچه کریستال تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کریستال در واقع همان کرپ هست با تراکم 600 و نخ ابریشمی که علاوه بر سبک بودن بخاطر استفاده از الیاف ابریشمی باتوجه به تراکم بالا بسیار مشکی و خوش ایست برروی سر هست ؛ پارچه کریستال کره ای ارائه شده توسط برند حجاب فاطمی از شرکت ELF کره هست و نماینده انحصاری این پارچه در ایران گروه تولیدی حجاب فاطمی هست . این پارچه ضد چروک و پرز می باشد.
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر دانشجویی شهر حجاب کد 8011

 چادر دانشجویی شهر حجاب کد 8011

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر دانشجویی کریستال شهر حجاب

مشخصات

۲۵۰,۰۰۰
۵٪
۲۳۷,۵۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر دانشجویی کرپ کریستال شهر حجاب یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی می باشد، چادر دانشجویی مچدار کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی می باشد، با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها شکاف هایی در نظر گرفته شده که بانوان می توانند بدون به هم زدن فرم چادر، به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف، گرفتن دست کودک، حمل کالسکه نوزاد و … استفاده کنند. در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر چادر و روی چادر وجود دارد ، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی می باشد، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم است و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سردر صورت عدم رو گیری بر روی سر میماند. جلوی این چادر باز بوده که می توانید بنا به سلیقه تان با زیپ یا دکمه ببندید. پشت این چادر یک تکه و بدون درز می باشد. این چادر از پارچه کرپ کریستال تایتانیک تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کریستال تایتانیک استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 650 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

عبا پرنسسی کن کن عروس حجاب حدیث کد 101

 عبا پرنسسی کن کن عروس حجاب حدیث کد 101

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن

ویژگی ها

 • جزییات
  سبک و لطیف
 • قابل استفاده در مهمانی و مجالس
 • استفاده جلو باز و بسته
 • راحت و آزاد
 • آستین سنگ دوزی شده
بیش از ۱۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۲۸۰,۰۰۰
۱۱٪
۲۴۹,۶۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

عبا پرنسسی کن کن عروس حجاب حدیث کد 101

عبا پرنسسیمدل جدیدی که شباهت بسیاری به مدل عبایی داشته و و انتخاب اول بانوان برای شرکت در مجالس و‌مهمانی میباشد .دلیل این استقبال قابل توجه، طرح آستین جدیدی است که در ان به کار گرفته  شده.  آستین ۵ سانتی و به طول ۳۰ سانت که همراه با سنگ دوزی بسیار ظریف و زیبا طرح چشم نوازی را ایجاد مینماید . کن کن رویال عروسکن کن رویال عروس پارچه ای بسیار ظریف و مجلسی بوده که با بهترین الیاف توسط شرکت ALOWVA  کره جنوبی  تولید شده است. کن کن عروساین جنس شباهت بسیاری  به مدل کن کن مروارید دارد با این تفاوت که وزن این پارچه از کن کن مروارید مقداری بیشتر است.داخل پارچه این مدل حالت کرپ و بیرون پارچه براق میباشد .

چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل Har 1161

 چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل Har 1161

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کرپ حریر اسود کره ای YYT
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  در مدل جدید به قسمت خروجی دست ها از چادر مچ افزوده شده تا نیاز به استفاده از ساق دست نباشد

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
۳۲۸,۰۰۰
۲۶٪
۲۴۳,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر بیروتی از انواع چادر با سبک عربی بوده و این چادر از مدل‌های خاص کشورهای کویت و بحرین است. چادر بیروتی ترکیبی از چادر جده (عبا) با چادر لبنانی است؛ امتیازات ویژه چادر بیروتی را می‌توان به شرح زیر بیان داشت : اول این مورد که جلوی چادر بر روی هم قرار گرفته و از یک طرف با کش تعبیه شده که در بازوی مقابل قرار گرفته و از طرف دیگر با دکمه مخفی بسته می‌شود. دومین مورد دارا بودن کاپ بر روی سر که حالت یک هد در روی پیشانی است و باعث می‌شود چادر خیلی راحت در روی سر قرار گرفته و به هیچ وجه موها نمایان نشود. همچنین دارا بودن نقاب که با دو دکمه به خود چادر متصل است که در صورت تمایل به جای مقنعه و یا در حالت پوشیه بسته شود و حجاب فوق العاده‌ای را فراهم می‌آورد و در صورت عدم تمایل به استفاده داخل چادر قرار گرفته و به هیچ وجه دیده نمی‌شود. در مدل جدید به قسمت خروجی دست‌ها از چادر مچ افزوده شده تا نیاز به استفاده از ساق دست نباشد.

چادر حجاب جلابیب کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8070

 چادر حجاب جلابیب کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8070

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر حجاب جلابیب کرپ حریرالاسود شهر حجاب

اطلاعات بیشتر

چادر حجاب جلابیب شهر حجاب دارای آستین های زیپ دار، زیپ مخفی جلوی چادر و جیب داخلی آن است. چادر حجاب طوری طراحی شده که نیاز به سرکردن روسری یا مقنعه و پوشیدن مانتو و ساق دست ندارد و خودش به تنهایی حجاب شما را کامل می کند. این چادر دارای یک شبه مقنعه است که شما را از سر کردن روسری بی نیاز می کند. این مقنعه کاملا به چادر دوخته شده و با بغل کردن کودک یا در اثر باد تکان نمی خورد و محکم روی سرتان می ماند و می توانید مقنعه را با توجه به صورت تان تنظیم کنید. آستین چادر جلابیب هم طوری طراحی شده که خودش ساق دست دارد و با یک زیپ مخفی کیپ می شود و نمی گذارد آستین حرکت کند و دست تان پیدا شود. جیب مخفی که در داخل چادر طراحی شده شما را از کیف دست گرفتن بی نیاز می کند. چون می توانید وسایلی مثل کیف پول و موبایلتان را در آنها جا بدهید.
این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر جده عبایی کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8014

 چادر جده عبایی کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8014

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر جده عبایی کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب
بیش از ۲۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند
۴۱۵,۰۰۰
۵٪
۳۹۴,۲۵۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر جده عبایی شهر حجاب اصیل ترین چادر سبک عربی می باشد و به واسطه شباهت بسیاری که الگوی چادر جده به عبا دارد به چادر عبایی نیز معروف است. در چادر جده پارچه زیادی به کار رفته شده و همین امر باعث عریض شدن این مدل می گردد و عرض زیاد آن پوشش کامل و راحتی را برای بانوان به همراه دارد. جلوی چادر جده باز می باشد. در چادر های جده تولید شده شهر حجاب به دلیل استفاده از پارچه های عریض در پشت چادر هیچ گونه دوختی در ناحیه کمر وجود ندارد و زیبائی خاصی را به این چادر اصیل عربی داده است. امکان استفاده از کیف در زیر چادر مقدور است. این چادر از پارچه کرپ کن کن ژرژت تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کرپ کن کن ژرژت استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 600 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد که پشت پارچه کرپ و روی آن کن کن می باشد. پارچه کن کن اصولا مقداری بسیار کمی براق و مجلسی و بسیار شیک می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

چادر زنانه اسلامی تکستیل مدل 8005

 چادر زنانه اسلامی تکستیل مدل 8005

ویژگی ها

 • جزییات
  – جنس ژرژت کن کن
 • – لطیف و سبک
 • – مدل خبرنگاری
 • – دارای آستین
 • – دارای دکمه‌های فشاری در قسمت جلوی چادر
 • – مشکی رنگ
 • – طرح ساده
 • – قابل استفاده برای روزمره
 • – قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
چادر سنتی ندا حجاب حدیث کد 140

 چادر سنتی ندا حجاب حدیث کد 140

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن

ویژگی ها

 • جزییات
  جنس کن کن ندا المیرا
 • مدل سنتی (معمولی)
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
ناموجود

اطلاعات بیشتر

چادر سنتی ندا حجاب حدیث کد 140

چادر معمولی یا همان چادر سنتی، یکی از پرطرفدارترین‌هاست. بی‌گمان خانم‌های غیرچادری هم یک چادر معمولی در کمد اتاقشان دارند و در موقعیت‌های مناسب از آن استفاده خواهند کرد.به اعتقاد اکثر خانم‌ها این مدل چادر ساده و شیک بوده، حجاب مناسبی به همراه داشته و هیچگاه از مد افتاده نمی‌شود. اما بی تردید یکی از مهمترین دلایل علاقه مندی به این مدل چادرها نمایش متناسب اندام مصرف کنندگان است، متناسب و خوش فرم. کن کن ندا المیرااین پارچه (ندا المیرا) در شرکت ALOEWA کره جنوبی با بهترین الیاف تولید شده که در حال حاضر مرغوبترین جنس ندا میباشدپارچه ای بسیار نرم و لطیف و با بافت متراکم که عنوان با کیفیت ترین جنس ندا در بازار را از آن خود کرده است.این پارچه چروک نمیشود و در برابر نخ کش شدن بسیار مقاوم است.

عبا پرنسسی حریرالسود حجاب حدیث کد 145

 عبا پرنسسی حریرالسود حجاب حدیث کد 145

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)

ویژگی ها

 • جزییات
  عبا پرنسسی حریرالسود
 • طرح آستین جدید
 • انتخاب اول بانوان برای شرکت در مجالس و‌مهمانی
 • آستین ۵ سانتی و به طول ۳۰ سانت
 • سنگ دوزی بسیار ظریف و زیبا
 • این پارچه یکی از بهترین جنس های کرپ(سوپر رویال حریرالاسود)
 • پارچه ای کاملا مات،سبک، نرم و لَخت
 • این پارچه تحت هیچ شرایطی چروک نمیگردد و درصد نخکش شدن آن صفر میباشد. 
۲۷۲,۰۰۰
۱۱٪
۲۴۳,۳۶۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

عبا پرنسسی حریرالسود
عبا پرنسسی مدل جدیدی که شباهت بسیاری به مدل عبایی داشته و و انتخاب اول بانوان برای شرکت در مجالس و‌مهمانی میباشد .دلیل این استقبال قابل توجه، طرح آستین جدیدی است که در ان به کار گرفته  شده.  آستین ۵ سانتی و به طول ۳۰ سانت که همراه با سنگ دوزی بسیار ظریف و زیبا طرح چشم نوازی را ایجاد مینماید .
این پارچه یکی از بهترین جنس های کرپ- سوپر رویال حریرالاسود- بوده که در شرکت ALOEWA کره جنوبی با بهترین الیاف تولید شده و در حال حاضر مرغوبترین جنس حریرالاسود میباشد .پارچه این مدل کاملا مات،سبک، نرم و لَخت بوده و تحت هیچ شرایطی چروک نمیگردد و درصد نخکش شدن آن صفر میباشد.

چادر لبنانی حجاب فاطمی مدل صدفی کد Jor 1056

 چادر لبنانی حجاب فاطمی مدل صدفی کد Jor 1056

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن , تریزا
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  ژورژت ژاپنی شرکت Salona
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کد کالا
  Jor 1056

اطلاعات بیشتر

چادر لبنانی همانگونه که از نامش مشخص است از سبک چادر های عربی می باشد که بیشتر در کشور های لبنان و فلسطین مورد استفاده می باشد ، این چادر همانند سایر چادر های عربی از عرض زیادی بهره مند است و گشادی و راحتی خاصی دارد و به دلیل داشتن مچ های 15 سانتی که به نوعی حالت آستین دارند آزادی عمل در کارهای روز مره را برای بانوان محجبه فراهم نموده است. چادر لبنانی داری کاپ روی سر (جایگزین هد) جهت عدم خروج موها از زیر چادر و نقاب که با داشتن 2 دکمه مخصوص جایگزینی بجای مقنعه و در حالت دیگر پوشیه می باشد است. همچنین جلوی چادر با زیپ مخفی بسته شده تا آزادی عمل ویژه ای برای بانوان فراهم کند. امکان استفاده از کیف در زیر چادر فراهم است.
این چادر از پارچه ژورژت ژاپنی تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه ژورژت تولید شده در شرکت Salona ژاپن است . پارچه ژورژت از دسته پارچه های نیمه براق به سبک کن کن است که به تازه گی تولید و در رده پارچه های چادری قرار گرفته است این پارچه به دلیل رنگ مشکی و براقی که دارد با استقبال بسیار خوبی روبرو شده ، تراکم این پارچه 500 است‏.‏
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر لبنانی حجاب فاطمی مدل صدفی کد Kri 1051

 چادر لبنانی حجاب فاطمی مدل صدفی کد Kri 1051

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  تریزا , کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کریستال کره ای شرکت ELF
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کد کالا
  Kri 1051
۴۰۸,۰۰۰
۳۱٪
۲۸۳,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر لبنانی همانگونه که از نامش مشخص است از سبک چادر های عربی می باشد که بیشتر در کشور های لبنان و فلسطین مورد استفاده می باشد ، این چادر همانند سایر چادر های عربی از عرض زیادی بهره مند است و گشادی و راحتی خاصی دارد و به دلیل داشتن مچ های 15 سانتی که به نوعی حالت آستین دارند آزادی عمل در کارهای روز مره را برای بانوان محجبه فراهم نموده است. چادر لبنانی داری کاپ روی سر (جایگزین هد) جهت عدم خروج موها از زیر چادر و نقاب که با داشتن 2 دکمه مخصوص جایگزینی بجای مقنعه و در حالت دیگر پوشیه می باشد است. همچنین جلوی چادر با زیپ مخفی بسته شده تا آزادی عمل ویژه ای برای بانوان فراهم کند. امکان استفاده از کیف در زیر چادر فراهم است.
این چادر از پارچه کریستال تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه کریستال در واقع همان کرپ هست با تراکم 600 و نخ ابریشمی که علاوه بر سبک بودن بخاطر استفاده از الیاف ابریشمی باتوجه به تراکم بالا بسیار مشکی و خوش ایست برروی سر هست ؛ پارچه کریستال کره ای ارائه شده توسط برند حجاب فاطمی از شرکت ELF کره هست و نماینده انحصاری این پارچه در ایران گروه تولیدی حجاب فاطمی هست . این پارچه ضد چروک و پرز می باشد.
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر جلابیب حجاب فاطمی مدل زینت کد Har 1061

 چادر جلابیب حجاب فاطمی مدل زینت کد Har 1061

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  کرپ حریر اسود کره ای شرکت YT
 • نگهداری
  شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری
  محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کد کالا
  Har 1061
۳۰۸,۰۰۰
۲۶٪
۲۲۸,۰۰۰
تومان
مشاهده تصاویر بیشتر و خرید

اطلاعات بیشتر

چادر حجاب از دسته چادر های سبک ایرانی می باشد با امکانات فوق العاده که راحتی و پوشش متفاوتی را در اختیار بانوان محجبه قرار می دهد ؛ این ویژه گی ها شامل موارد زیر می باشد.
نمای چادر کاملا شبیه چادرایرانی (سنتی) است
بسته بودن جلوی چادر با زیپ مخفی که امکان استفاده حتی با لباس راحتی منزل را به بانوان میدهد
امکان روگیری و استفاده از مقنعه و پوشیه در صورت تمایل مهیاست
دارا بودن کاپ روی سر که به مانند یک هد عمل کرده و جلوی بیرون آمدن موها را میگیرد
قابلیت استفاده همراه با روسری یا مقنعه و بدون پوشش روسری و مقنعه مهیاست
زیپ مخفی جهت شیر دهی بانوان که نوزاد دارند
آستین تلسکوپی که دیگر نیاز به ساق دست نباشد
زیپ روی آستین برای امکان وضوگیری دارد
باتوجه به آستین دار بودن انجام راحت کارهای روز مره حتی رانندگی و بستن آغوش نوزاد مهیاست
جیب مخفی داخل چادر جهت کیف پول و یا گوشی موبایل دارد
بندینک سر آستین جهت پوشش بهتر مچ ها دارد
قابلیت استفاده البسه زمستانی در زیر چادر مهیاست
گشادی الگو و راحتی کامل و پوشاندن کامل بدن دارد
مناسب جهت ورزش و خصوصا پیاده روی می باشد
استفاده از کوله و کیف بر روی چادر مهیاست.
این چادر از پارچه حریر اسود تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود: پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت YT با مارک شمس المدینه است ؛ تار و پود این پارچه با تراکم 450 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم هست ‏.‏ با توجه به قرار داد مجموعه حجاب فاطمی با شرکت YT کره این پارچه صرفا جهت تولیدات ما استفاده شده و در بازار موجود نیست ‏.‏ . .
توجه ! جهت تعین سایز دقیق چادر بهتر است از جدول ارائه شده داخل گالری استفاده بفرمائید .
کلیه محصولات حجاب فاطمی اصل دارای بسته بندی ؛ لیبل و مارک دوخته شده به محصول می باشد .
با افتخار اعلام می داریم محصولات حجاب فاطمی , انتخاب بانوی ایرانی ؛ تولید ملی است .

چادر سنتی ایرانی کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8018

 چادر سنتی ایرانی کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8018

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن

ویژگی ها

 • جزییات
  چادر سنتی ایرانی کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب

اطلاعات بیشتر

چادر ایرانی سنتی از قدیمی ترین و مرسوم ترین چادر های مشکی و متداول در بین خانم های محجبه می باشد. این نوع چادر مرسوم ترین چادر ایرانی می باشد. همچنین یک ست کش و دکمه همراه چادر می باشد که در صورت تمایل می توانید به راحتی به چادر متصل نمایید تا راحتی بیشتری از نظر رو گیری ایجاد کند‏.‏ این چادر از پارچه کرپ کن کن ژرژت عرض کم (120 سانتیمتر) تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کرپ کن کن ژرژت استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد که پشت پارچه کرپ و روی آن کن کن می باشد. پارچه کن کن اصولا مقداری بسیار کمی براق و مجلسی و بسیار شیک می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

مطلب مرتبط :
بهترین ست تاپ و شلوارک زنانه شیک [اسپرت، راحتی، نخی، ترک] + قیمت

 

خرید بهترین مارک پولوشرت مردانه جدید شیک [45 مدل ژورنال] + قیمت ]

به این مطلب امتیاز دهید:

ارزش خرید به نسبت قیمت:

بهترین مارک چادر مشکی جدید شیک [مجلسی، ساده، طرح دار] + قیمت

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن